Home / Rösler

Rösler

Firma Rösler Oberflächentechnik GmbH ma ogromne doświadczenie w obróbce powierzchni. Oferuje ona innowacyjne metody, które nie są realizowane przez żadną inną firmę na świecie. Warto dowiedzieć się więcej na temat samej firmy i dostępnych za jej pośrednictwem technologii, również tych wykorzystywanych w naszym zakładzie.

maszyna do obróbki wibrościernej firmy Rösler
Maszyna do obróbki wibrościernej firmy Rösler

Rösler oferuje wsparcie swoim klientom na każdym etapie realizacji projektu. Obejmuje ono obsługę na wysokim poziomie oraz możliwość udziału w szkoleniach z technologii. Proponowane rozwiązania mają charakter systemowy i odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów. Co więcej, wszystkie komponenty wykonywane są przez firmę, a nie dostarczane z zewnątrz. Pozwala to na zagwarantowanie najwyższej jakości oraz dopracowanych detali.

Rösler – innowacyjne technologie obróbki powierzchni

Największą zaletą rozwiązań oferowanych przez Rösler Oberflächentechnik GmbH są technologie obejmujące bardzo szeroki zakres możliwości. Pozwalają one spełnić oczekiwania klientów i usprawnić cały proces obróbki. Wśród oferowanych technologi znajdują się m.in.:

  • wibrościerna obróbka powierzchni,
  • strumieniowo-ścierna obróbka powierzchni,
  • inteligentne, trwałe konstrukcje,
  • additive manufacturing, czyli po prostu drukowanie przestrzenne (3D),
  • zaawansowana automatyka,
  • połączenie narzędzi do obróbki powierzchni z myjką ciśnieniową.
proces obróbki wibrościernej w urządzeniu firmy Rösler
Proces obróbki wibrościernej w urządzeniu firmy Rösler

Dlaczego wykorzystujemy urządzenia firmy Rösler

Rösler Oberflächentechnik GmbH jest firmą z wizją. Jej innowacyjne rozwiązania są tylko jednym czynników, które powinny zadecydować o wyborze tej firmy. Warto pamiętać o dzieleniu się wiedzą z klientami, stałym podnoszeniu kwalifikacji pracowników, ale także najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Połączenie tych cech z pewnością zagwarantuje zadowolenie.

maszyny firmy Rösler Gmbh w zakładzie VIA Technika obróbki powierzhniowej Sp. z o.o.
Maszyny firmy Rösler Gmbh w zakładzie VIA Technika obróbki powierzchniowej Sp. z o.o.